Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

Мелодія осіннього дощу. Центр розвитку дітей «Дивосвіт»

Осінь… Вона помічається у всьому: у змінах погоди, настрою, і, навіть, у спогадах за безтурботним літом. Осінь приходить з дощем і все навколо завмирає. Серед тиші чуємо чисту, ненав’язливу мелодію осіннього дощу.

7 листопада у Центрі розвитку дітей «Дивосвіт» було проведено заняття «Мелодія осіннього дощу». Вихователь Кислинська І.Ф. пояснила вихованцям про виникнення дощу, формувала знання дітей щодо осінніх примх погоди, прищеплювала любов не тільки до сонячних днів, а й бачити гарне, корисне і красиве у дощовій погоді.

Вихованці малювали хмаринку з дощем, робили з картону зонтики, грали у рухливу гру «Сонечко і Дощик».

Мелодія осіннього дощу – це щось надзвичайне, те, чого немає в жодній з інших пір року.