Практика – одна з найважливіших складових професійної підготовки фахівця
1 грудня відбувся захист навчально-педагогічної практики студентами 2 курсу факультету дошкільної та корекційної освіти.
Практика – одна з найважливіших складових професійної підготовки фахівця. Вона дозволяє студенту практично спробувати свої сили в обраній професії, навчитися застосовувати в професійній діяльності знання, отримані на навчальних заняттях.
Студенти мали змогу проходити практику в ДНЗ м. Уммані, та по місцю проживання. Метою педагогічної практики було поглиблення знань студентів з фахових дисциплін, оволодіння студентами сучасними методами та формами організації педагогічного процесу в групах раннього віку, формуванння у нихпрофесійних умінь і навичок роботи здітьми раннього віку, потреби систематично поновлювати свої знання та творчо застосовувати їх в практичній діяльності у виробничих умовах ДНЗ.