УГОДА ПРО СПІВПРАЦЮ

03.11.2023 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася зустріч директора КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Кодимської міської ради Одеської ради –Наталії ЛУЖАНСЬКОЇ, декана факультету дошкільної та спеціальної освіти, кандидата педагогічних наук, доцента – Світлани ПОПИЧЕНКО та доктора педагогічних наук, професора, керівника науково-дослідної лабораторії – Ірини МАЛИШЕВСЬКОЇ Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

У ході зустрічі було укладено угоду про співпрацю між факультетом дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Кодимської міської ради Одеської ради.

Предметом і метою угоди є: підвищення рівня науково-методичної, освітньої, профорієнтаційної роботи та роботи у сфері післядипломної освіти (для осіб з вищою освітою) в університеті та в ІРЦ, проходження на базі ІРЦ педагогічної практики студентами факультету дошкільної та спеціальної освіти; організація та проведення спільних з ІРЦ науково-методичних, культурно-просвітницьких, профорієнтаційних та інших інформаційних заходів з розв’язання актуальних проблем у сфері спеціальної та інклюзивної освіти.

Модератор зустрічі – Ірина МАЛИШЕВСЬКА, доктор педагогічних наук, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, керівник науково-дослідної лабораторії інклюзивної педагогіки УДПУ імені Павла Тичини.