«Прокачай свої soft skills на 100%»

Ми, студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти, висловлюємо свою щиру подяку організаторам тренінгу “Прокачай свої Soft Skills на 100%”. Цей захід був для нас не лише корисним, але й дуже цікавим.

Ми отримали багато цінної інформації про те, як покращити свої комунікативні, лідерські та інші софт-навички. Тренер Юлія Зінченко професійно провела тренінг та вміло зацікавити нас у темі.

Ми також вдячні за те, що під час заходу проводився збір коштів на купівлю спальних мішків для волонтерської організації “Разом”. Ми з радістю долучилися до цієї ініціативи, адже розуміємо, що це важлива справа.

Ми сподіваємося, що отримані на тренінгу знання та навички допоможуть нам у нашій професійній діяльності та в житті.