Аналіз залікових логопедичних занять магістрів-практикантів спеціальності 016 Спеціальна освіта (604 група денна форма навчання).

27.10.2023 року керівником практики від кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Малишевською І. А. було проведено онлайн-зустріч з магістрами-практикантами (604 групи) денної форми навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта з метою аналізу залікових логопедичних занять, проведених магістрами-практикантами відповідно до індивідуальних завдань виробничої педагогічної практики.

Магістри-практиканти презентували нетрадиційні методики та технології навчання, технічні засоби навчання, які були використані під час проведених залікових логопедичних занять з дітьми з мовленнєвими порушеннями. Особливо треба відзначити логопедичні заняття магістрів-практикантів: Юлії Федчик, Катерини Овчарук, Олександри Рибаконь, Юлії Писарець, Олександри Жданової, Вікторії Слободянюк.

Керівник практики від кафедри спеціальної та інклюзивної освіти – Ірина Малишевська, доктор педагогічних наук, професор.