Новини, події, оголошенняОсвітньо-науковий Центр сімейно-центрованих практик

19 жовтня 2023 року на базі Освітньо-наукового Центру сімейно-центрованих практик, факультету дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «СІМЕЙНО-ЦЕНТРОВАНІ ПРАКТИКИ: ТЕНДЕНЦІЇ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ» на платформі Google Meet. Модератором конференція була доктор філософії, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, керівник Освітньо-наукового Центру сімейно-центрованих практик Черніченко Людмила Анатоліївна.

Робота конференції була розділена за такими тематичними напрямками:

• Актуальні проблеми розвитку сімейно-центрованих практик в Україні.
  • Психолого-педагогічний супровід у системі сімейно-центрованих практик.
  • Методи реабілітації та раннього розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

Традиційно з вітальними словами до всіх часників конференції звернулись:

Годованюк Тетяна Леонідівна, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри вищої математики та методики навчання математики, проректор з наукової роботи Уманського державного педагогічного Університету імені Павла Тичини

Попиченко Світлана Сергіївна кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Лемещук Марина Анатоліївна – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Далі серію доповідей продовжили виступаючі:

Джус Оксана Володимирівна, професор, завідувач кафедри професійної освіти та інноваційних технологій, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

З темою виступу:«ВІДЧУТТЯ ДИТИНСТВА»: РЕВОЛЮЦІЇ ТА ЕВОЛЮЦІЯ

Ілющенко Інна Олександрівна, асистент кафедри психології, логопедії та інклюзивної освіти, Житомирський державний університет імені Івана Франка.

З темою виступу: ЛОГОПЕДИЧНИЙ СУПРОВІД В ІНКЛЮЗИВНІЙ ОСВІТІ ДЛЯ ДІТЕЙ ІЗ ТЯЖКИМИ ВАДАМИ МОВЛЕННЯ

Шиманська Жанна Ігорівна, психолог мобільної групи, Чеська гуманітарна організація «Людина в біді».

З темою виступу: ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНІ ВИКЛИКИ В СУЧАСНИХ УМОВАХ

Рожко Олена Вікторівна, фахівець-консультант Комунальна установа Інклюзивно-ресурсний центр Студентської сільської ради.

З темою виступу: ДОСВІД СІМЕЙНОГО ВИХОВАННЯ ДИТИНИ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

Сановська Алла Анатоліївна, вчитель початкових класів, Комунальний заклад «Уманський навчально-реабілітаційний центр Черкаської обласної ради»

З темою виступу: ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ З ОСБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

Черніченко Людмила Анатоліївна, доктор філософії, старший викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, керівник Освітньо-наукового Центру сімейно-центрованих практик Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

З темою виступу:      СІМЕЙНО-ЦЕНТРОВАНІ ПРАКТИКИ, ЯК ОДИН З ПРИНЦИПІВ РАННЬОГО ВТРУЧАННЯ

Щиро дякуємо  усім доповідачам за співпрацю, за їхні доповіді,  за можливість отримати новий професійний досвід.
  Окрема вдячність керівництву факультету та університету за підтримку ініціативи в проведенні конференції.
  Уклінно дякуємо від учасників конференції всім захисникам України!