Зустріч магістрів-практикантів освітнього ступеня «магістр» спеціальності 016 Спеціальна освіта із вчителями-логопедами

25.09.2023 року відбулася онлайн-зустріч магістрів-практикантів 614, 614д груп заочної форми навчання та 604 групи денної форми навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта з вчителями-логопедами від бази практик.

У ході зустрічі вчителі-логопеди представили матеріально-технічну базу логопедичних кабінетів та компенсуючих груп.

Педагоги поділилися: досвідом роботи з дітьми з порушеннями мовлення, зокрема з проведенням комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дітей з порушеннями мовлення; організаційних форм роботи з батьками (дискусії, бесіди); роботи з педагогічними працівниками (дискусії, майстер-класи, навчально-методичні семінари); просвітницькою роботою з проблемних питань у галузі логопедії з педагогічними працівниками міста та регіону (семінари, круглі столи).

Керівник практики від кафедри спеціальної та інклюзивної освіти – Ірина Малишевська доктор педагогічних наук, професор.