Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

1 жовтня – День захисників та захисниць України!

1 жовтня 2023 року вся Україна відзначає свято День захисника Вітчизни.

У Центрі розвитку дітей «Дивосвіт» було проведено ряд занять, в ході яких дітям було розказано про героїв України, які в різні часи обороняли і обороняють нашу Батьківщину, її незалежність та територіальну цілісність.

Вихователь Кислинська І.Ф. провела комплексне заняття із соціально-морального розвитку та аплікації «Люби та знай свій рідний край, його сміливо захищай!». Вихованці дізналися про героїв-захисників, вчилися бути добрими, любити один одного, Батьківщину, допомагати людям. Діти робили браслети та виготовили обереги для захисників України.

Вітаємо Вас зі святом та пишаємося Вами! Наш спокій, спокій наших маленьких вихованців та їх батьків у Ваших надійних, сильних руках! Бажаємо здоров’я, невичерпної енергії, мужності, сили та близької перемоги!