Коуч-тренінг «Колективна взаємодія фахівців ІРЦ та науково-педагогічних працівників кафедри спеціальної та інклюзивної освіти УДПУ ім. Павла Тичини»

28.09.2023 року науково-педагогічні працівники кафедри спеціальної та інклюзивної освіти взяли участь у коуч-тренінгу «Колективна взаємодія фахівців ІРЦ та науково-педагогічних працівників кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини», який проходив на базі КУ “Інклюзивно-ресурсного центру” м.Умань.

В ході зустрічі фахівці ІРЦ звернули особливу увагу на створення безпечного освітнього середовища для дітей з особливими освітніми потребами під час перебування в закладах освіти, обговорили методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу дітей з особливими освітніми потребами у 2023/2024 навчальному році.

Учасники тренінгу мали змогу задати актуальні питання та отримати вичерпні відповіді, спілкуватися між собою та обмінюватися досвідом.