Консультація для магістрів-практикантів спеціальності 016 Спеціальна освіта

22.09.2023 року керівником практики від кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Малишевською І. А. було проведено онлайн-консультацію для магістрів-практикантів 614, 614д груп заочної форми навчання та 604 групи денної форми навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта.

Ірина Малишевська проконсультувала практикантів щодо виконання програми практики: складання індивідуального плану роботи на весь період практики (навчальна діяльність, виховна діяльність, методична діяльність, дослідницька); виконання завдань науково-дослідної роботи (кваліфікаційної роботи) за матеріалами практики; ведення щоденника спостережень; виконання індивідуальних завдань практики. Керівник запропонувала науково- методичну літературу з питань організації інклюзивного навчання дітей з порушеннями мовлення в умовах інклюзивного навчання.

Керівник практики – Ірина Малишевська, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти.