Вітаємо з днем дошкілля!

Професійне свято працівників дошкільних установ щороку за традицією відзначають кожної останньої неділі вересня. День вихователя в Україні почали відзначати у 2011 році, коли Кабмін затвердив постанову N 629 від 13 квітня 2011 року про програму розвитку дошкільної освіти до 2017 року, а також після резолюції I Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти.

Свято засноване на честь зведення першого дитячого садка. Відкритий він був Софією Люгибель – дружиною петербурзького професора. Її старання у 1863 році 26 вересня привели до створення першого дошкільного закладу.

Наш факультет також святкує, адже ми готуємо майбутніх працівників дошкільних установ!

Тож, сьогодні ми вітаємо зі святом всіх вихователів і дошкільних працівників. Нехай святковим буде кожен ваш день, кожну мить. Ті, хто любить дітей, хто вміє лікувати дитячі душі, гідний любові і шани. Так нехай завжди любов висвітлює ваше життя. Нехай вистачає терпіння у вашій нелегкій праці. Здоров’я вам і удачі.