БІНАРНЕ ЗАНЯТТЯ ЗІ ЗДОБУВАЧАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС “МАГІСТР” СПЕЦІАЛЬНОСТІ 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

14 вересня 2023 року відбулося Бінарне заняття зі здобувачами вищої освіти ОС «магістр» спеціальності 012 Дошкільна освіта Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Тема заняття «Пріоритетні аспекти розвитку інноваційної діяльності майбутнього вихователя закладу дошкільної освіти» з освітнього компоненту «Педагогічні технології для дітей дошкільного віку з/без особливих освітніх потреб».

Бінарну лекцію було проведено доктором педагогічних наук професором кафедри дошкільної освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Іщенко Людмилою Валентинівною та кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Авраменко Оксаною Олександрівною.

Людмилою Валентинівною розкрито, структурні компоненти інноваційної діяльності майбутнього педагога закладу дошкільної освіти, внутрішні та зовнішні умови розвитку інноваційної діяльності педагога.

Оксана Олександрівна охарактеризувала, що інноваційні педагогічні технології – це цілеспрямоване, систематичне й послідовне впровадження в освітню практику оригінальних, новаторських способів, прийомів педагогічних дій і засобів.

Зустріч пройшла у формі дискусії. Студенти УДПУ та ВДПУ мали можливість обмінятися своїми враженнями від почутого.