Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

Розвиток творчих здібностей у Центрі розвитку дітей «Дивосвіт»

Кожна дитина має таланти. Тому розвиток творчих здібностей дітей сприяє формуванню різнобічної, інтелектуальної та гармонійної особистості. Здібності юних обдарувань часто приховані від очей оточення. Тому завданням вихователів Центру розвитку дітей «Дивосвіт» (Вознюк Н. Д., Кислинська І. Ф.) є виявлення та реалізація талантів, спонукаючи вихованців до творчої діяльності.

Важливим засобом творчого розвитку дітей є художня діяльність (малювання, ліплення, аплікація). Вона дозволяє дітям висловити в малюнках, у ліпленні, аплікаціях своє уявлення про навколишній світ, розуміння його і ставлення до нього.

Кожного дня у Центрі розвитку дітей вихователі проводять творчі заняття, які розвивають у вихованців вміння, фантазію, інтелект, увагу та таланти. Саме розвиваючі заняття дозволяють дитині розкрити свій творчий потенціал.

Кожна дитина – це унікальний світ! Вона має прекрасні здібності та таланти, які потрібно допомогти виявити й розвинути  повною мірою.