Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

День Державного прапора України!

«Хай в серці кожної дитини живе любов до України»

Вітаємо Вас! У Центрі розвитку дітей «Дивосвіт» вихованці святкують день українського прапора.

Вихователі (Вознюк Н.Д., Кислинська І.Ф.) розповіли історію заснування українського прапора, діти прослухали гімн України, читали вірші про Батьківщину, про рідний дім, рідну мову.

День державного прапора – це свято всіх поколінь українців, це данина поваги символу держави. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить державний гімн і майорить державний прапор. Тому вихованці охоче зробили синьо-жовті прапори.

У Центрі розвитку дітей «Дивосвіт» провели низку заходів. Ми прагнемо виховати маленьких патріотів України, плекаємо у дітей почуття любові до свого народу, його культури, до рідної землі.

Сердечно вітаємо вас! Бажаємо всім щастя, добра та миру! Нехай завжди гордо майорить над Україною жовто-блакитний стяг волі та єдності Українського народу!!!