Новини міжнародної діяльності викладачів факультету дошкільної та спеціальної освіти

Стажування науково-педагогічних працівників кафедри дошкільної освіти за кордоном

Проф. Кушнір В.М. та доц. Скрипник Н.І. пройшли стажування з 01.10.21 р. -12.11.21 р. в Західно-Фінляндському Коледжі з теми: «Розвиток м’яких навичок у професійній підготовці викладачів».
Результат: підвищено рівень кваліфікації та здобуті нові професійні компетенції : удосконалено вміння вибудовувати ефективну взаємодію з учасниками освітнього процесу на різних рівнях; навчилась формувати стратегію управління власним розвитком в умовах швидких змін, а також можливість ефективно здійснювати саморегульоване навчання та пошук відповідної інформації з різних джерел й вміння ними ефективно керувати.