«Чорнобиль… 37 років потому»

26 квітня 2023 року відзначаються 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. З того часу в цю дату в Україні щороку вшановують усіх людей, хто загинув чи постраждав від цієї катастрофи, а також шанують ліквідаторів наслідків аварії.

Для студентів факультету дошкільної та спеціальної освіти було проведено виховну годину “Чорнобиль….37 років потому.

Студенти переглянули фільм “Чорнобильська трагедія – біль України”, пригадали події того трагічного дня, а також вшанували пам’ять пстраждалих  пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у трагічній катастрофі.

Завданням і викликом 2023 року для усього світу – не допустити нового Чорнобиля!