Виховна година до Всесвітнього дня Землі «Давайте почуємо голос Землі»

22 квітня 2023 року ми відзначаємо Міжнародний день Землі. І це перше із свят, яке покликане нагадати людям про необхідність піклуватися про наш загальний дім– планету, на якій ми живемо.

То як з’явилося це свято?

22 квітня 1970 року у США, в Нью-Йорку, студенти, школярі та їхні вчителі вперше організували національний День Землі, запропонувавши зазирнути вглиб екологічних проблем і разом пошукати їх вирішення. З 1990 року цей день проголошено міжнародним, а в Україні він відзначається з 1992 року. У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглі території, висадити хоча б одне дерево, відмовитися хоча б на один день від використання автомобіля тощо.

Під час виховної години поговорили про екологічні проблеми та про те як можна допомогти зберегти природу для майбутнього покоління.

Також студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти долучилися до Міжнародного дня Землі та висадили квіти біля своїх будинків.