Академічна доброчесність є фундаментальною ідеєю того, що всі учасники освітнього процесу будуть дотримуватись високих наукових стандартів  шляхом етичного проведення досліджень, посилаючись на джерела, і відповідально слідувати принципам доброчесності при створенні та публікації наукових робіт. Міжнародний центр академічної доброчесності (ICAI) дає визначення академічній доброчесності на базі шести фундаментальних цінностей: чесність, довіра, справедливість, повага, відповідальності, і мужність. Академічна доброчесність починається із доброчесної поведінки кожного учасника освітнього процесу.

З метою донесення такої інформації 06 квітня 2023 року методист навчально-методичного відділу університету Тетяна Пентій ознайомила здобувачів вищої освіти ОС «молодший бакалавр», «бакалавр», «магістр», науково-педагогічних працівників факультету дошкільної та спеціальної освіти з нормативно-правовою базою університету, щодо академічної доброчесності, видами академічної доброчесності та необхідністю дотримання академічної доброчесності науково-педагогічними працівниками та здобувачами вищої освіти. Пані Тетяна детально розтлумачила поняття «академічний плагіат» та ознайомила присутніх із  процедурою проходження перевірки випускних кваліфікаційних робіт програмою Anti-Plagiarism.

Зустріч була цікавою, пізнавальною та продуктивною, викладачі та студенти дізналися багато корисної інформації, яка послуговуватиме їм у подальшій науково-дослідній діяльності.