ПІДСУМКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

Професійне становлення майбутнього фахівця забезпечується крізь призму практичної підготовки.

05.04.2023 року на платформі Google Meet відбулася підсумкова конференція з виробничої педагогічної практики для здобувачів вищої освіти  ІІ курсу навчання (211з, 212з, 213з, 221з. 222з, 223з) заочної форми навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта.

До уваги присутніх  були представлені мультимедійні презентації зі звітом про проходження виробничої практики. Студенти поділилися враженнями від самостійного проведення різних форм організації діяльності та зазначили, що переконані у правильності вибору своєї майбутньої професії. На запитання, які стосувалися проходження практики вони давали чіткі, арґументовані відповіді, що підтверджували їхню якісну теоретичну і практичну підготовки.

Сподіваємося, що знання та навички, отримані студентами під час проходження виробничої практики, стануть у майбутньому надійним підґрунтям для їх професійного зростання.