Відбулося обговорення проєкту освітньо-професійних програм «Дошкільна освіта»

На факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбулась чергова on-line зустріч з гарантами освітньо-професійних програм спеціальності 012 Дошкільна освіта ОС «бакалавр» (Карнаух Л. П.), «магістр» (Бутенко О. Г., Авраменко О. О.), представниками робочої групи, стейкхолдерами та рецензентами Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка д. п. н., доц. Загородньою Людмилою Петрівною, к. п. н., доц. Данильченко Іриною Григорівною, КНЗ «Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» д. п. н., проф. Андрющенко Тетяною Костянтинівною.

Предметом обговорення якої стали проєкти освітньо-професійних програм спеціальності 012 Дошкільна освіта ОС «бакалавр», «магістр».  Проведення зустрічі у такому розширеному форматі дозволило опрацювати проблемні питання щодо удосконалення освітніх послуг та внутрішнього забезпечення якості вищої освіти.

Загалом стейкхолдери та рецензенти позитивно оцінили освітньо-професійні програми, представлені на обговорення, а також зазначили доцільність подальшої співпраці щодо удосконалення її змісту та практичної реалізації.

Представники робочої групи отримали низку цікавих порад, рекомендацій, пропозицій, які є конструктивними і спрямовані на удосконалення освітньо-професійних програм та відповідно покращення підготовки майбутніх фахівців дошкільної освіти.