Відпочинок на природі

17 вересня 2014 року відбувся похід першокурсників (11 та 14 групи), студентів старших курсів, студради та викладачів факультету дошкільної та корекційної  освіти до Білогрудівського лісу.

DSC_0752

Похід було організовано з метою створення позитивної атмосфери у колективі та налагодження взаємозв’язків між студентами. У його програму були включені ранкова гімнастика, ігри, конкурси, спортивні змагання, тренінги на знайомство та приготування смачного обіду.

DSC_0630

DSC_0642

DSC_0635

DSC_0634

DSC_0639

DSC_0663

Було неймовірно смачно, оскільки їжа, приготована на багатті під відкритим небом, в яку було вкладено частинку душі, не може не смакувати!

Студенти і викладачі отримали позитивні враження від проведеного часу в казковій атмосфері лісу.

DSC_0692

Куратори академічних груп та студенти  висловлюють щиру вдячність заступнику декана з виховної роботи Бабій Інні Володимирівні за  організацію походу.