Семінар-парактикум “Красою душу напою”

20 лютого у приміщенні міської центральної бібліотеки для дорослих доцентом кафедри ТМДО Поліщук Оленою Василівною було проведено семінар-практикум “Красою душу напою”. У семінарі взяли участь працівники усіх міських бібліотек, методисти та вихователі дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів, працівники Будинку дитячої та юнацької творчості, Уманської дитячої школи мистецтв, а також завідувач сектору дошкільної освіти уманського відділу освіти – Троян Наталія Дмитрівна та головний спеціаліст з дошкільної освіти – П’ясецька Катерина Олександрівна. Головним організатором семінару-практикуму були працівники центральної бібліотеки для дорослих на чолі із завідувачем Шиян Людмилою Михайлівною.