МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЯЛЬКАРЯ

21 березня об’єднуються всі професіонали та прихильники одного з найдавніших видів мистецтва — театру ляльок. Світ лялькового театру — це невинність дитинства, його чистота і безпосередність.

Казка – це диво, а театр ляльок – місце, де вона оживає.

У 2005 році на факультеті дошкільної та спеціальної освіти було створено ляльковий театр під керівництвом Наталії Пʼясецької, а  у 2017 році театр очолила Світлана Гаврилюк. До числа  акторів театру належать студенти. Завдяки таланту і творчій майстерності студентів нашого факультету, кожна зустріч з живою казкою перетворюється для юних прихильників театру на чарівну пригоду, яка дарує радість і наповнює життя яскравими й фантастичними переживаннями.

Вітаємо зі святом усіх працівників театру ляльок, а також прихильників мистецтва граючої ляльки! Зичимо невичерпного творчого натхнення, високих досягнень, яскравих театральних подій: прем’єр, цікавих зустрічей! Нехай кожен Ваш день буде світлим і сонячним, зігрітим теплом глядацьких сердець!»