МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТА – СВЯТО, ЩО ОБ’ЄДНУЄ ВСІХ СТУДЕНТІВ

Студент – звучить гордо! Фраза «Мама – я студент!» лунає мільйони разів на різних мовах нашої планети. В ній звучать і гордість за себе сьогодні, і надії на своє майбутнє завтра.

14 листопада в актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулось свято, яке влаштували студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти, присвячене Міжнародному дню студента.

Студети виявили себе активними, креативними та творчими людьми. У залі панувала радісна й весела атмосфера.

Після закінчення свята учасники отримали солодкі подарунки та привітання від декана факультету дошкільної та спеціальної освіти, доктора педагогічних наук, професора – Демченко Ірини Іванівни.

Величезне спасибі тобі, наша Альма Матер за те, що ти віриш у своїх студентів і даєш їм повірити у свої можливості.

Ще раз вітаємо всіх з Міжнародним днем СТУДЕНТА!