СТУДЕНТСЬКИЙ НАУКОВИЙ ГУРТОК “ГІГІЄНА ДОШКІЛЬНИКІВ У ЗАКЛАДАХ СПЕЦІАЛЬНОЇ ОСВІТИ”

20 березня 2019 року відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «Гігієна дошкільників у закладах спеціальної освіти». Керівник гуртка доцент Голуб Н. П. доповіла про санітарно-гігієнічні вимоги до стану приміщень дитячих навчальних закладів, центрів реабілітації, центрів розвитку дитини тощо.

Протягом засідання студенти 414 групи факультету дошкільної та спеціальної освіти проаналізували відповідність гігієнічним вимогам ігрових кімнат, комп’ютерних класів, спортивних залів, їдальні, спальних кімнат дошкільних навчальних закладів, у яких студенти зазначеної групи проходили навчальну та виробничу практики.

На засіданні гуртка були надані практичні поради та рекомендації щодо облаштування приміщень закладів освіти в умовах інклюзивного навчання.