ВИХОВНА ГОДИНА «ПЛЕКАЄМО ЗДОРОВ’Я»

28 лютого 2019 року на факультеті Дошкільної та спеціальної освіти доцентом кафедри дошкільної освіти Скрипник Нелею Іванівною була проведена виховна година з 212-213 групами з теми «Плекаємо здоров’я».

Обговорення важливості проблеми збереження здоров’я привело учасників до усвідомлення психічного здоров’я для людини. Учасниками було встановлено сутність поняття та зроблені висновки, що саме психічне здоров’я дозволяє людям реалізувати свій потенціал, досягти своїх цілей, справлятися з щоденними стресами, продуктивно та плідно працювати.

Студенти активно обговорювали хибні уявлення про різні психічні розлади, міфи та спростовували їх. А також у психологічних іграх і тренінгах гармонізували свій психологічний стан.