СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ “ПЕДАГОГІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ”

25.10.2018 викладачем-стажистом Воєдило О. В. , під керівництвом наукового керівника, кандидата пед. наук, доцента Бутенко О.Г. було проведено семінар-практикум зі студентами 2 курсу, присвячений технологіям виховання дошкільників та учнів початкових класів, педагогічним технологіям видатних педагогів минулого та сучасності. Технології виховання пропонують проект виховного процесу і відповідні види діяльності кожного вихованця. Студенти, використовуючи інноваційні засоби навчання. Представивши педагогічні технології С. Русової, М. Монтесорі, В. Сухомлинського, Г. Домана, Р. Штайнера, Ш. Амонашвілі та сім’ї Нікітіних. Продемонстрували методи та форми роботи запропоновані вченими у їх технологіях змоделювавши ситуації навчально-виховної роботи дітьми.

Семінар дозволив не лише дослідити теоретичні основи педагогічних технологій, а й перевірити їх ефективність на практиці. Тому підводячи підсумки,студенти з легкісю обґрунтували професіоналізм педагога. Який в досконалості володіє та застосовує педагогічні технології в роботі з дітьми.