4 травня 2023, 15.00 буде проведено гостьову лекцію на тему: «Менеджмент спеціальної та інклюзивної освіти» в рамках викладання навчальної дисципліни «Менеджмент спеціальної та інклюзивної освіти»

У рамках реалізації договору про співпрацю між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини та Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника, в концепції реалізації міжуніверситецької академічної мобільності для здобувачів освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта буде проведено гостьову лекцію на тему: «Менеджмент спеціальної та інклюзивної освіти» в рамках викладання навчальної дисципліни «Менеджмент спеціальної та інклюзивної освіти».

Спікер: Оксана ЯКИМІВ – викладач кафедри професійної освіти та інноваційних технологій Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, директор Вигодської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради, заслужений працівник освіти України, керівник ГО «Крок до життя», голова регіонального осередку ВГО «Асоціація тифлопедагогів України».

4 травня 2023, 15.00 год.

Четвер, 4 травня · 15:00–16:00

Часовий пояс: Europe/Kiev