Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

21 лютого — Міжнародний день рідної мови

Рідна мова, мов гірська вода.

Рідна мова — вічно молода.

Рідна мова в серці з ранніх літ.

Гордо лине мова у політ.

У середу, 21 лютого 2024 року,  вихованці Центру розвитку дітей «Дивосвіт» долучилися до відзначення Міжнародного дня рідної мови.

Сьогодні діти мали можливість ще раз доторкнутися до краси рідної мови, удосконалити свої знання та навички з українського мовлення, відчути свою приналежність до людей, які поважають рідну мову, милуються нею та плекають її.

Малята захоплено слухали і читали вірші про рідну мову, знайомилися з творами українських письменників, відгадували загадки і пригадували українські народні прислів’я, лічилки, скоромовки. Діти разом з вихователями поринули у красу і багатство української мови.

Утім відкривають дітям скарбницю рідної мови не лише цього святкового дня, а повсякчас, аби на території України, особливо з дитячих уст, лунала українська мова, щоб кожна дитина любила її, шанувала, пишалася нею, розуміла рідне слово, відчувала його і вміло ним користувалася.

Шануймо та плекаймо рідну мову, адже це мова нашої душі!