заряд бадьорості на цілий день для студентів ФДсо
Сьогодні 9 вересня у дворі Нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини студенти факультету фізичного виховання Анастасія Ковальчук
Read MoreСьогодні 9 вересня у дворі Нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини студенти факультету фізичного виховання Анастасія Ковальчук
Read More10.09.2021 р. в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася зустріч студентів з представниками – консультантами Приват банку, серед
Read MoreШановне студентство! З 13 вересня 2021 року навчальний процес на факультеті дошкільної та спеціальної освіти перейде з дистанційної на очну
Read More