Практична підготовка

Звітна конференція з педагогічної практики здобувачів вищої освіти 502 групи

Невід’ємною частиною професійної підготовки майбутнього фахівця з ОП Дошкільна освіта. Початкова освіта є його практична підготовка. З цією метою здобувачі вищої освіти ОС Магістр денної форми навчання проходили виробничу педагогічну практику у початковій школі.

Завдання практики передбачали залучення студентів до педагогічної діяльності та освітнього процесу; ознайомлення з навчальним планом, програмами та посібниками початкової школи; ознайомлення з сучасним станом освітньої діяльності і передовим педагогічним досвідом працівників закладів освіти, співпраця з учителями початкової школи; оволодіння методиками вивчення індивідуальних особливостей перебігу пізнавальних процесів учнів початкової школи та стратегії їх урахування в процесі навчання, розвитку й виховання учнів; удосконалювати вміння моделювати процес навчання учнів початкової школи певної освітньої галузі; розробляти проекти уроків та їхні фрагменти; методику роботи над окремими видами завдань; створювати методику підготовчої роботи; ознайомлення та формування уявлень і понять; аналіз уроку щодо досягнення його мети й завдань, оцінювати ефективність застосованих форм, методів, засобів і технологій; організацію педагогічної взаємодії з урахуванням «педагогіки партнерства»; вироблення власного творчого підходу до педагогічної діяльності; виховання професійних педагогічних якостей особистості.

Виробничу педагогічну практику здобувачі вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта ОП Дошкільна освіта. Початкова освіта проходили у період з 22.04.2024 по 31.05.2024 на базі Уманської гімназії № 14 Черкаської області та за місцем проживання.

Майбутні педагоги із захопленням ділилися своїми враженнями про проходження педагогічної практики та демонстрували матеріали, які вони застосовували під час організації освітнього процесу у початковій школі.