Зустріч студентів-першокурсників з практичним психологом

16 вересня 2024 року, студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти отримали чудову можливість взяти участь у зустрічі з університетським психологом Світланою БОБРИНЬОВОЮ. Головною метою заходу було забезпечення психологічної підтримки студентів, яка сприятиме їх успішному навчанню та особистісному розвитку.

Під час зустрічі Світлана Дмитрівна запропонувала студентам різноманітні завдання, тести та анкетування. Студенти активно брали участь у спілкуванні.

Світлана Дмитрівна запропонувала можливість індивідуальних консультацій для тих, хто потребує більш глибокого аналізу власних переживань або потребує допомоги у подоланні психологічних труднощів. Такі зустрічі спрямовані на всебічну підтримку студентів, що є важливою складовою їхнього успішного навчання та самореалізації.

Висловлюємо щиру подяку, за такий цікавий та вельми актуальний захід!