Практична підготовка

Враження студентів від проходження практики

Я студентка 412 групи, проходила виробничу педагогічну практику в Катеринопільському центрі розвитку дитини “Сонечко”. Перше знайомство з закладом, як з подальшим місцем своєї роботи – один з найприємніших днів, який я запам’ятала назавжди. Моєму захвату не було меж. Коли я зайшла до дитячого садка усе мені було таким затишним і рідним, начебто я тут бувала щодня. Я проводила роботу в молодшій групі “Барвінок”. Усі діти кмітливі, розумні та щирі.

З малятами я проводила різні заняття та різні форми роботи: малювали фарбами та олівцями, робили аплікації та гралися в різні ігри. За період проходження практики я отримала багато позитивних емоцій і цінний досвід у роботі з дітьми.
Дякуючи цій практиці, я зрозуміла, що це саме те що я хотіла – бути вихователем.

Никоненко Руслана, студентка IV курсу 412 групи, денної форми навчання