Академія обдарованої дитини «Вундеркінд»

Заняття в студії «Розвиток мовлення»

01.12. 2023 р. на базі «Академії обдарованих дітей «Вундеркінд» студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти разом з кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Дукою Т.М. провели заняття зі студії «Розвиток мовлення».

Під час заняття студенти провели цікаві для дітей дидактичні ігри на розвиток зв’язного усного мовлення.

Так, під час гри «Скарби бабусиної скині», діти активно пригадували чоловічий та жіночий український національний одяг  та порівнювали його із сучасним одягом. Після чого діти будували власні розповіді про свій улюблений одяг.

В ході гри «Пори року»  пригадали ознаки усіх сезонів року, описуючи їх за картинками. Робота над серією картинок «Зима» викликала у дітей особливе захоплення.

Разом зі студентами діти досить емоційно активізувались під час руханки. На завершення заняття діти запросили до себе на гостини студентів.