Вітаємо з присвоєнням вченого звання доцента!

9 серпня 2024 року під головуванням ректора, доктора педагогічних наук, професора Олександра Безлюдного відбулося перше засідання вченої ради Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на якому відбулося урочисте вручення атесту доцента в.о. завідувачу кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, кандидату педагогічних наук Марині Лемещук.

Науково-педагогічний колектив факультету дошкільної та спеціальної освіти вітає в.о. завідувача кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, кандидата педагогічних наук Марину Лемещук з присвоєнням вченого звання доцента кафедри спеціальної та інклюзивної освіти.

Бажаємо творчого натхнення, успіхів у професійній та науковій діяльності, успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, міцного здоров’я та удачі в особистому житті!