Новини, події, оголошенняОсвітньо-науковий Центр сімейно-центрованих практик

Вітаємо переможницю конкурсу наукових робів для студентської молоді «ЗДОРОВА ДИТИНА – ЗДОРОВА НАЦІЯ»

29 травня 2024 року відбулася підсумкова науково-практична конференція V Всеукраїнського конкурсу наукових робів для студентської молоді «ЗДОРОВА ДИТИНА – ЗДОРОВА НАЦІЯ», який було організовано на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Конкурс проводиться щороку з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, підвищення рівня їхньої компетентності щодо сучасних технологій здоров’язбереження, пошуку нових засобів, форм і методів формування в дітей здоров’язбережувальної компетентності, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, оволодіння ними інноваційними технологіями.

В конкурсі взяла участь  здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти, факультету дошкільної та спеціальної освіти Вдовенко Анна Сергіївна з темою: ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В КОРЕКЦІЙНО-РОЗВИТКОВОМУ НАВЧАННІ ДІТЕЙ ІЗ ЗАГАЛЬНИМ НЕДОРОЗВИНЕННЯ МОВЛЕННЯ”. Науковий керівник: Черніченко Людмила Анатоліївна, доктор філософії, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти.

Під час захисту наукової роботи Анна Сергіївна вдало висвітлила основні ідеї,  результати та висновки. На запитання, які ставили члени журі Анна відповідала вправно та креативно!

За результатами написання наукової конкурсної роботи та її захисту Вдовенко Анна Сергіївна на чолі із науковим керівником Черніченко Людмилою Анатоліївною стала переможцем ІІ туру і була нагороджена дипломом ІІ ступеня.

Подяка _Черніченко Л_Уманського державного педагогічний університет імені Павла Тичини диплом_ІІ ступеня_Вдовенко_Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Щиро вітаємо Вдовенко Анну Сергіївну та Черніченко Людмилу Анатоліївну із перемогою та бажаємо їм міцного здоров’я, невичерпної енергії й оптимізму! Нехай вас супроводжують творчі перемоги, наукова діяльність приносить тільки задоволення та щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття і звершення!