Новини міжнародної діяльності викладачів факультету дошкільної та спеціальної освіти

УВАГА! ЦІКАВА ПРОПОЗИЦІЯ ЗДОБУВАЧАМ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Invisible University for Ukraine (IUFU) запрошує на весняний семестр 2024 року — пропонується сертифікатна програма (з кредитами ECTS) для студентів українських університетів, які проживають в Україні чи перебувають за кордоном, навчання яких постраждало від війни.

Весняний семестр складається з шести онлайн-курсів:
🔹Інтелектуальні дебати в новітній українській історії та сучасному публічному просторі
🔸Переосмислення націоналізму: концептуальні рамки та політичні виклики
🔹Підтримка верховенства права та демократії в Україні під час війни та післявоєнної реконструкції
🔸Культурна дипломатія під час війни: практики та інституційні стратегії
🔹Розширення та реформування Європейського Союзу: спільний шлях до європейського майбутнього України
🔸Поза межами війни та миру: переосмислення Балкан для України

Дослідницькі стипендії (до 800 євро за семестр) доступні на конкурсній основі для тих студентів, які бажають реалізувати спеціальний емпіричний або теоретичний проект на додаток до своєї курсової роботи в IUFU, спираючись на їх академічну освіту, попередню роботу та стосуються актуальному українському контексті та/або пов’язані з темами курсів.

Основною мовою навчання є англійська. Для консультацій використовується українська мова.

Для більш детальної інформації та реєстрації звертатись до відділу міжнародних зв’язків:
vmz@udpu.edu.ua
вул. Садова, 2, 220 каб.