Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

У ЦЕНТРІ РОЗВИТКУ ДІТЕЙ «ДИВОСВІТ» 2 ВЕРЕСНЯ СТАРТУЄ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК 2024-2025

Цього року, 2 вересня – початок нового навчального року. Це свято є визначним і радісним для кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів.

День Знань –  це хвилюючий і радісний час, адже з нього розпочинається сходження до нових вершин.

І нехай школа з математичними формулами і експериментами з хімії ще попереду, наші вихованці вже багато чого досягли. З кожним днем наші діти пізнають світ і вчаться чомусь новому. У цей день хочеться їм побажати прагнення і посидючості, терпіння і інтересу до світу знань, а батькам –розуміння, прояву турботи і підтримки.

Хочемо побажати, щоб новий навчальний рік виправдав Ваші сподівання, був щедрим на цікаві події та приємні новини, подарував нові перемоги і звершення! Щирої, натхненної праці, віри у наших дітей – у наше майбутнє! З Днем Знань!