Академія обдарованої дитини «Вундеркінд»

СТУДІЯ «SPEAKING-CLAB» АКАДЕМІЇ ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ «ВУНДЕРКІНД»

Своєчасному розвиткові дитини, збагаченню її інтелектуальної, моральної, вольової, емоційної та соціальної сфер у процесі оволодіння основами спілкування іноземною мовою є основною метою керівника студії «SPEAKINGCLAB» Академії обдарованої дитини «Вундеркінд», що функціонує на факультеті дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Трофаїла Наталії Дмитрівни.

Сьогодні на занятті ми  познайомилися з темою “Fruits”(Фрукти).  Діти пригадали, які вони знають фрукти, а також вивчили нові. Заняття супроводжувалось дидактичними  іграми, а на завершення діти зі студентами зробили аплікацію.

Заняття проходило весело, енергійно та цікаво.