СПІВПРАЦЯ ДЕКАНАТУ ТА СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ФАКУЛЬТЕТУ В ОРГАНІЗАЦІЇ І ПРОВЕДЕННІ ЗАЛІКОВО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ СЕСІЇ ТРИВАЄ

Важливим засобом координації та удосконалення процесу підготовки майбутніх фахівців є оцінювання навчальних досягнень здобувачів вищої освіти.

З метою реалізації принципів академічної доброчесності (відкритості, прозорості, об’єктивності, чесності, справедливості тощо), забезпечення захисту прав та інтересів здобувачів вищої освіти, а також надання якісних освітніх послуг, на факультеті вже традиційною стала практика залучення студентського самоврядування до організації та участі в заліково-екзаменаційних сесіях.

Так, зокрема, 13 січня 2024 року Ірина Цибульська долучилася до іспиту з навчальної дисципліни «Педагогіка загальна» для студентів І курсу факультету дошкільної та спеціальної освіти (екзаменатор – канд. пед. наук, доцент Оксана Авраменко).