Розпочато випускну атестацію здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 012 Дошкільна освіта

04 червня 2024 р. на факультеті дошкільної та спеціальної освіти для здобувачів вищої освіти ОС «бакалавр» спеціальності 012 Дошкільна освіта заочної форми навчання розпочалася випускна атестація.

Процедуру екзамену розпочала Голова Екзаменаційної комісії кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Підлипняк Ірина Юріївна.

З вітальним словом до здобувачів вищої освіти звернулася кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти, декан факультету дошкільної та спеціальної освіти Попиченко Світлана Сергіївна.

На початку екзамену Підлипняк Ірина Юріївна ознайомила присутніх зі складом екзаменаційної комісії та провела ідентифікацію здобувачів вищої освіти.

Секретар Екзаменаційної комісії кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти Дука Т.М. ще раз нагадала студентам алгоритм роботи з випускним тестом та з загальними інструктивними матеріалами щодо випускного екзамену.

Члени екзаменаційної комісії звернулися до здобувачів зі словами побажань успішного складання випускного екзамену.