Практична підготовка

ПРОМІЖНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС МАГІСТР 502 ГРУПИ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

23 травня 2024 року відбулась проміжна конференція зі здобувачами вищої освіти ОС Магістр 502 групи денної форми навчання, що проходять виробничу педагогічну практику у початковій школі.

З метою обміну досвідом між здобувачами вищої освіти щодо виконання практичних завдань та отримання зворотного зв’язку від керівника практики була проведена вищезазначена онлайн зустріч на платформі Google Meet.

Під час зустрічі здобувачі вищої освіти наголосили на високому рівні фахових знань, набутих в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, що дозволило їм впевнено проходити виробничу педагогічну практику в початковій школі.

Увагу здобувачів вищої освіти було закцентовано на звітній документації, яку вони мають надати після проходження виробничої педагогічної практики, відповідно до установчих документів.

По завершенню виробничої педагогічної практики у початковій школі здобувачам вищої освіти запропоновано пройти опитування на веб-сайті факультету.