Предметні консультації до випускних екзаменів для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 012 Дошкільна освіта

У період з 29 травня по 31 травня 2024 р. на факультеті дошкільної та спеціальної освіти для здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр»
спеціальності 012 Дошкільна освіта денної та заочної форм навчання були проведені предметні консультації до випускних екзаменів «Основи дефектології та логопедії»,  «Фахові методики початкової освіти», «Психологія» Головою Екзаменаційної комісії кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Підлипняк Іриною Юріївною та членами усіх екзаменаційних комісій.

Під час консультацій разом зі студентами були розглянуті ключові питання, винесені до тестів випускних екзаменів.

Студенти разом із членами комісій аналізували питання та визначали правильні відповіді.

За час консультацій здобувачі показали розуміння основних педагогічних термінів та алгоритм роботи з тестом.

Надіємося, що студенти покажуть високі результати під час виконання випускних екзаменів!!