Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

Поповнюємо куточок живої природи у Центрі розвитку дітей «Дивосвіт»

Виховне значення природи важко переоцінити. Особливо велика роль природи у вихованні дітей.

У Центрі розвитку дітей «Дивосвіт» вихованців знайомлять з природою, з тими змінами, які відбуваються у ній.

Познайомити дітей з природою, виховувати любов до неї допоможе куточок природи, де ростуть кімнатні рослини та живуть деякі тварини.

У процесі систематичного догляду за рослинами та тваринами вихователі формують у дітей певні трудові навички, вчать уважно відноситися до мешканців куточка, турбуватися про живі організми, укріплюючи таким чином у дітей інтерес до природи.

19 вересня було проведено заняття, на якому діти з великим задоволенням садили кімнатні рослини. Вихователі прививали любов дітей до природи, спонукали дітей до догляду за рослинами, розповіли про користь кімнатних рослин.

Діти зробили висновок про те, що квіти захищають приміщення від пилу, бруду, чим частіше доглядати за ними (поливати, витирати листя квітів, підпушувати земельку у горщиках), тим швидше вони ростуть і радують нам око.

Краса природи є у всьому,

В листочку, в квіточці живій.

В хмаринці, в небі голубому,

Лиш придивитися умій.