Ознайомлення здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «магістр» спеціальності 016 Спеціальна освіта із базами практики

11.09.2023 року відбулася онлайн-зустріч магістрів-практикантів 614, 614д груп заочної форми навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта з вчителями-логопедами від бази практик:

Солошенко Оленою Вікторівною (Уманська початкова школа № 1 Уманської міської ради Черкаської області).

Ковальчук Світланою Борисівною (ДНЗ ясла-садок комбінованого типу № 5 «Дениска» м. Умань Черкаської області).

У ході зустрічі практиканти ознайомилися з посадовими обов’язками та функціями вчителя-логопеда. Педагоги акцентували увагу на напрями професійної діяльності вчителя-логопеда в умовах закладу освіти з інклюзивним навчанням: проведенням комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дітей з порушеннями мовлення; організацію психолого-педагогічного супроводу дітей з порушеннями мовлення в умовах інклюзивного навчання; проведення індивідуальних та фронтальних логопедичних занять; надання корекційно-розвиткових послуг дітям з порушеннями мовлення в умовах інклюзивного навчання.

Модератор зустрічі – Ірина Малишевська доктор педагогічних наук, професор, керівник практики від кафедри спеціальної та інклюзивної освіти.