Науковці факультету отримали вчені звання доцента

28 травня під головуванням ректора, доктора педагогічних наук, професора Безлюдного Олександра Івановича відбулося чергове засідання Вченої ради університету, на якому відбулося вручення атестатів доцента Хрипун Дар’ї Миколаївні кандидату педагогічних наук, доценту кафедри спеціальної та інклюзивної освіти та Кравчук Нелі Павлівні кандидату педагогічних наук, доценту кафедри психології та педагогіки розвитку дитини.

Вітаємо вас із визначним днем у вашому житті, з отриманням документа, який засвідчує вашу високу професійну майстерність та завершує великий, важкий, інтенсивний та відповідальний етап роботи. Бажаємо творчого натхнення, успіхів у професійній та науковій діяльності, успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, міцного здоров’я та удачі в особистому житті!