Практична підготовка

Настановча конференція з навчальної педагогічної практики

Педагогічна практика є важливим етапом у системі фахової підготовки, першою ланкою професійного становлення майбутніх логопедів. У цей період закладаються основи майбутньої професійної діяльності, відбувається оволодіння педагогічною майстерністю, формуються професійні якості особистості логопеда, зміцнюється інтерес до майбутньої професії.

17.09.2024 року відбулася настановча онлайн-конференція з навчальної педагогічної практики в закладах загальної середньої освіти для здобувачів вищої освіти 314з групи заочної форми навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта. Під час конференції керівник педагогічної практики, доцент кафедри спецальної та інклюзивної освіти Людмила Черніченко озвучила програму практики, у якій зазначено перелік завдань, звітних документів, які мають виконати студенти під час проходження практики.

Людмила Анатоліївна також зауважила, що студенти мають дотримуватися правил, які висуває адміністрація тієї чи тієї школи, поважати шкільні традиції. Студенти повинні проявити гнучкість і мобільність, бути на зв’язку з керівником практики, особливо зважаючи на складні умови, у яких перебуває наша країна, за постійних відключень електропостачання, повітряних тривог.

Бажаємо студентам успішної практики, наснаги, професійно-особистісного розвитку в роботі з дітьми та педагогами.