МИ ЖИВЕМО, ЩОБ НЕСТИ У СВІТ ДОБРО І КРАСУ!

Неповторне диво – квіти! Вони цвітуть для щастя, радості й добра, приносять у світ красу та ніжність.

Без зелених супутників будь-яке приміщення буде виглядати холодним, незатишним і непривітним.

9 квітня 2019 року на лабораторному занятті з дисципліни «Ознайомлення дітей з природним довкіллям» (викл., к. пед. н., доц. Дука Т. М.)  студентів 212 та 213 груп залучала до роботи щодо озеленення приміщення.

Студенти висаджували вазони у горщики. Робота викликала інтерес до рослинного світу, розширила знання про кімнатні рослини, розвинула пізнавальний інтерес і  практичні навики у догляді за кімнатними рослинами.

Заняття принесло студентам багато позитивних вражень. Зараз висаджені квіти милуються на підвіконнях у аудиторіях.