Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

«МИ ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!» НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ ДОШКІЛЬНИКІВ У ЦЕНТРІ РОЗВИТКУ ДІТЕЙ «ДИВОСВІТ»

«МИ ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!»

Патріотизм – сукупність емоційної прив’язаності до Батьківщини, яка визначає особу як громадянина, передбачає гордість за моральні, матеріальні і духовні досягнення свого народу, бажання збереження характерних особливостей своєї Батьківщини, її культурного надбання.
             Метою патріотичного виховання у Центрі розвитку дітей «Дивосвіт» є формування у дітей високої патріотичної свідомості, почуття любові до власної землі, родини, держави.

Перед нинішніми дітьми Батьківщина постала не у найкращому вигляді: неспокій у суспільстві, економічна криза, війна – збройна та інформаційна. І наше завдання попри всі ці негаразди – допомогти дітям наповнити серця любов’ю до країни, де вони починають пізнавати світ. А майбутнє України це – її підростаюче покоління, це наші діти, яких ми повинні виховувати патріотами.

Отже, завдання патріотичного виховання дошкільників є нині актуальними і важливими. Результатом патріотичного виховання  має бути сформоване почуття патріотизму, що передбачає активний крок любові до родини, рідного краю, свого народу, його звичаїв і традицій, повагу до національних традицій, людей праці, усвідомлення зв’язку власної долі з долею Батьківщини.