Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

ЛІТНЯ ОЗДОРОВЧА РОБОТА В ЦЕНТРІ РОЗВИТКУ ДІТЕЙ «ДИВОСВІТ»

Літо – чудова пора! Кожного ранку поспішає дзвінкоголоса дітвора до Центру розвитку дітей «Дивосвіт», де проходить літнє оздоровлення під гаслом «Здоровим бути престижно!».

Для вихователів літо – це відповідальна пора. Організовуючи літнє дозвілля дітей перед нами стоїть декілька завдань:

– охопити системним оздоровленням і загартуванням усіх дітей закладу, шляхом введення гнучкого динамічного режиму та використання цілющого впливу природних засобів;

– підтримувати інтерес до здорового способу життя;

– допомогти дітям сформувати екологічну свідомість, закріплюючи набуті протягом року знання про природу.

Літній період особливо сприятливий для повноцінного розвитку дитини. З метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей влітку, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи під час літнього оздоровлення дітей в Центрі розвитку дітей «Дивосвіт» проводиться плідна робота: нетрадиційні загартовуючі процедури на свіжому повітрі: загартування ніжок способом оприскування з бутилочок – оприскувачів; водні процедури (полоскання, обтирання рук), повітряні процедури під час прогулянки.

Вихованці з великим задоволенням беруть активну участь у проведенні тематичних днів, тижнів: «Віночок літніх квітів», «Здоровим будь!», «Буду я природі другом», «Милування рідною природою», «Літо дітям – на добро, на втіху», «Спортивне літечко», «Казковий дивосвіт.

Літня пора сприяє активному контакту з природою, тому вихователі використовують усі можливості природного середовища. Заняття влаштовують у куточках відпочинку, на травичці, на майданчиках, у різних мальовничих місцинах. Діти полюбляють казкотерапію, релаксацію, музикотерапію, «етюди душі», пісочну терапію, ігри-емпатії, хвилинки-здоровинки, гімнастику, пальчикову гімнастику та фізкультурні заняття, які проводяться на свіжому повітрі.

За час літнього відпочинку малюки набираються сил та здоров’я від землі, води і сонця, а наш заклад працює заради їхнього добробуту.

Літо! Найкращий час для оздоровлення дітей. Ми турбуємось, щоб наповнити літнє перебування малечі в закладі різноманітним цікавим дозвіллям.